İletişim: 0(232) 853 22 81  |  info@korkmazmekatronik.com.tr

220 Kiloluk Endüstriyel Döner Robotu (KM 220 - END / 14R)
Teknik Özellikler
Max. Döner Ağırlığı : 220 Kg   Max. Döner Boyu : 110 cm (43,3 inch)
Kesimi : Düz   Max Döner Kalınlığı: 48 cm (18,89 inch)
Pişirme Ünitesi (Gaz) : 14 Radyan LPG/LNG   Gaz Tüketimi: - m3/saat
Isı Ünitesi (Elektrik) : --- kW   Uzaktan Kumanda Mevcut
Dokunmatik Ekran : Mevcut   Min. Çalışma Tezgahı Genişliği : 60 cm (23,62 inch)
Entegre Çift Kazan : N/A   Dilimleme Kolu : Sağda
Kesme Açısı : 8o Max      

 

Detaylar

Endüstriyel döner robotuyla döner üretim kapasitenizi arttırırken işçilik maliyetinizi düşürün. Enerji maliyetlerinde tasarruf sağlayın ve verimliliğinizi arttırın.

Uzaktan kumanda ile tek tuş ile dönerlerinizi kesebilir, hazır hale getirebilirsiniz. Endüstriyel tip döner robotu, seri üretim fabrikalarında, döner hatlarında, şoklanmış döner üretimlerinde kullanılabilir. Bu döner robotu ile eti hijyenik ve istediğiniz kalınlıkta kesebilirsiniz. Yükseltilebilir teknoloji ile 2 yıl servis garantisi veriyoruz. Kısa zamanda kendini amorti edebilen bu robotlar 7/24 kullanıma uygundur. Her çeşit döner için pişirmeye ve kesilmeye uygundur. Kesim ayarını kendiniz bu robot ile belirleyebilirsiniz, döner piştikçe dönere olan mesafeyi ve açıyı belirliyor.

Max. Taşıma Kapasitesi: 220 Kg’dir. Düz kesim yapılabilir. 14 Radyanlı (Fırın Isı Bölmesi), Doğalgaz veya Tüp kullanıma uygundur. Dokunmatik Ekran Kontolüne ve Uzaktan Kumanda Kontrolüne sahiptir. 8 Derecelik açıya kadar çıkabilir. Max. Döner yüksekliği 110 cm, Max. Döner çapı 48 cm’dir. Minimum Çalışma Tezgahı Genişliği 60 cm’dir.

 

 

Uzaktan Kumanda: Döner Robotlarında, temel fonksiyonlar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Örn: Döner kesim şekli, başlatma, durdurma.
Benmari: Benmari kesilen dönerlerin sıcak ve nemli kalmasını sağlar.
Dokunmatik Ekran: Tüm fonksiyonlar dokunmatik ekrandan kontrol edilebilir.
Otomatik Fırın Kontrol: Bu fonksiyon kullanıcının istemiş olduğu uzaklığa göre döner fırın mesafesini ayarlar.
Konik Döner Kesim ve Düz Döner Kesim programı mevcuttur.
Elektrikli Ocak, Tüp ile çalışan ocak, Doğalgaz ile çalışan ocak.

 

Döner Robotu uzaktan kumanda ve düz / konik döner kesme programları bu üründe standart olarak sunulurken, ocak çeşitleri, enerji gibi kullanım ihtiyacına göre şekillenebilecek özellikler opsiyonel olarak sunulmuştur.

 

Benmari ve dokunmatik ekranla donatılmış döner robotunda, benmari etlerin kesim sonrası sıcak ve nemli kalmasını sağlarken, dokunmatik ekran döner robotunun kontrolünü parmak uçlarınıza getiriyor. Döner robotunuz fırını istemiş olduğunuz pişirme mesafesine otomatik olarak ayarlar. Döner robotu döner yüzeyinin sıcaklığını önceden belirlenmiş sıcaklık değerine ulaştığında otomatik olarak kesime başlar.

 

220 Kiloluk Endüstriyel Döner Robotu Videosu:

 

 

 

220 Kiloluk Endüstriyel Döner Robotu Kesim Şekilleri
 

Copyright © 2013 Korkmaz Mekatronik - Site Materyallerinin tümü Korkmaz Mekatronik’e aittir ve İzinsiz Kullanılamaz.