İletişim: 0(232) 853 22 81  |  info@korkmazmekatronik.com.tr

360 Kiloluk Endüstriyel Döner Robotu (KM 360 / 16R)
Teknik Özellikler
Max. Döner Ağırlığı : 360 Kg   Max. Döner Boyu : 120 cm
Kesimi : Düz   Max Döner Kalınlığı: 62 cm
Pişirme Ünitesi (Gaz) : 16 Radyan LPG/LNG   Gaz Tüketimi: 4,8 m3/saat
Isı Ünitesi (Elektrik) : Opsiyonel   Uzaktan Kumanda : Mevcut
Dokunmatik Ekran : Mevcut   Gaz Kontrol Sistemi :
Opsiyonel
Otomatik Fırın Kontrol Sistemi : Opsiyonel   Saatte Ortalama Et Pişirme Kapasitesi : 50-65 kg
Gaz Basıncı : 40-50 mBar   Fırın Gücü : 153000 BTU/hr

 

Detaylar

Endüstriyel döner robotuyla döner üretim kapasitenizi arttırırken işçilik maliyetinizi düşürün. Enerji maliyetlerinde tasarruf sağlayın ve verimliliğinizi arttırın.

Uzaktan kumanda ile tek tuş ile dönerlerinizi kesebilir, hazır hale getirebilirsiniz. Endüstriyel tip döner robotu, seri üretim fabrikalarında, döner hatlarında, şoklanmış döner üretimlerinde kullanılabilir. Bu döner robotu ile eti hijyenik ve istediğiniz kalınlıkta kesebilirsiniz. Yükseltilebilir teknoloji ile 2 yıl servis garantisi veriyoruz. Kısa zamanda kendini amorti edebilen bu robotlar 7/24 kullanıma uygundur. Her çeşit döner için pişirmeye ve kesilmeye uygundur. Kesim ayarını kendiniz bu robot ile belirleyebilirsiniz, döner piştikçe dönere olan mesafeyi ve açıyı belirliyor.

Max. Taşıma Kapasitesi: 360 Kg’dir. Düz kesim yapılabilir. 16 Radyanlı (Fırın Isı Bölmesi), Doğalgaz veya Tüp kullanıma uygundur. Dokunmatik Ekran Kontrolüne ve Uzaktan Kumanda Kontrolüne sahiptir. Max. Döner yüksekliği 120 cm, Max. Döner çapı 62 cm’dir. Gaz Girişi: ½ “ (inç)'tir.

 

 

Uzaktan Kumanda: Döner Robotlarında, temel fonksiyonlar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Örn: Döner kesim şekli, başlatma, durdurma.
Benmari: Benmari kesilen dönerlerin sıcak ve nemli kalmasını sağlar.
Dokunmatik Ekran: Tüm fonksiyonlar dokunmatik ekrandan kontrol edilebilir.
Otomatik Fırın Kontrol: Bu fonksiyon kullanıcının istemiş olduğu uzaklığa göre döner fırın mesafesini ayarlar.
Düz Döner Kesim programı mevcuttur.
Elektrikli Ocak, Tüp ile çalışan ocak, Doğalgaz ile çalışan ocak.

Döner Robotu uzaktan kumanda ve düz / konik döner kesme programları bu üründe standart olarak sunulurken, ocak çeşitleri, enerji gibi kullanım ihtiyacına göre şekillenebilecek özellikler opsiyonel olarak sunulmuştur.

Benmari ve dokunmatik ekranla donatılmış döner robotunda, benmari etlerin kesim sonrası sıcak ve nemli kalmasını sağlarken, dokunmatik ekran döner robotunun kontrolünü parmak uçlarınıza getiriyor. Döner robotunuz fırını istemiş olduğunuz pişirme mesafesine otomatik olarak ayarlar. Döner robotu döner yüzeyinin sıcaklığını önceden belirlenmiş sıcaklık değerine ulaştığında otomatik olarak kesime başlar.

 

360 Kiloluk Endüstriyel Döner Robotu Videosu:

 

 

360 Kiloluk Endüstriyel Döner Robotu Kesim Şekilleri
 

Copyright © 2013 Korkmaz Mekatronik - Site Materyallerinin tümü Korkmaz Mekatronik’e aittir ve İzinsiz Kullanılamaz.