İletişim: 0(232) 853 22 81  |  info@korkmazmekatronik.com.tr

Konveyörler
Özellikler

 

Korkmaz Mekatronik döner üretimi sürecinde ihtiyaç duyulabilecek tüm makine ve yardımcı ekipmanların da endüstriyel tasarımını ve üretimini yapmaktadır. Döner tezgahları farklı kombinasyonlarda hazırlanarak döner üretiminin kolaylaştırılmasını amaçlamaktadır.

 

  • Döner robotlarının kestiği dönerler 2 metreden 10 metreye kadar üretimi gerçekleştirilen konveyor bantla düşerek toplama kaplarına veya soğutma bantlarına doğru ilerler.
  • Sıcak döner parçalarının üst üste yığılması istenmeyen bir durum olduğu için bu sorunu ortadan kaldırarak, sürekli tepsi taşıma işçiliğini de ortadan kaldırır.
  • Konveyör bantların imalatında poliüretan malzeme kullanılmaktadır. Bu bantlarda bakteri oluşumu engellenerek en hijyenik şartlarda ve insan insiyatifinden bağımsız üretim gerçekleştirilir.
  •  

Tarafımızdan üretilen konveyör bantlar döner robotlarının kestiği dönerleri toplayarak toplama kaplarına veya soğutma bantlarına doğru götürür. Sıcak döner parçalarının üst üste yığılması istenmeyen bir durum olduğu için bu sorunu ortadan kaldırarak, sürekli tepsi taşıma işçiliğini de ortadan kaldırır.
 

 

Konveyör  bant  tarafından  paketleme  tezgahına  taşınan  kesilmiş  dönerler, ürettiğimiz  bu  tezgahlarda basit bir şekilde paketlenirler. Konveyör bant, üretim süreçlerine ve üretim hattının ihtiyaçlarına  göre şekillendirilebilir.

 

Konveyör Bant Döner Robotu Videosu:

 

 

  

Copyright © 2013 Korkmaz Mekatronik - Site Materyallerinin tümü Korkmaz Mekatronik’e aittir ve İzinsiz Kullanılamaz.